Helsinki maisema
Ota meihin yhteyttä

Nimi

Yritys

Sähköposti

Puhelin

Mistä palveluista olet kiinnostunut?
VartiointiRavintolavalvontaKoulutuksetTilaisuus- ja tapahtumavalvontaAutonkuljetusHenkilökohtainen turvamiesMuu turvallisuuspalvelu

Vapaa viestikenttä

Toimisto

Ruosilankuja 3 B
00390 Helsinki
toimisto@nordicsec.fi
Puh. 020 754 5321

 

Hallinto

Mika Mielonen
Toimitusjohtaja
mika.mielonen@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 524 5935

Niko Tatti
Varatoimitusjohtaja
niko.tatti@nordicsec.fi
GSM +358 (0)400 779 227

Emilia Riionheimo
Henkilöstojohtaja
emilia.riionheimo@nordicsec.fi
GSM +358 (0)45 262 6946

John Johansson
Johtaja, Vartiointiliiketoiminnot & myynti
john.johansson@nordicsec.fi
GSM +358 (0)45 271 6922

Jaakko Salomaa
Talousjohtaja
jaakko.salomaa@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 717 7066

Jari Willgren
Kenttäjohtaja
jari.willgren@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 505 4159

Tuomas Teräsvuori
Chairman of The Board
tuomas.terasvuori@nordicsec.fi
+358 (0)40 170 6406

Peter Kiviharju
Kehitysjohtaja
peter.kiviharju@nordicsec.fi
GSM +358 (0)50 533 0021

Aluevastaavat

Länsi-Suomi

Sami Björn
sami.bjorn@nordicsec.fi
GSM +358 (0)50 4928 717

Helsinki

Ossi Pietiläinen
ossi.pietilainen@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 5002 593

Pirkanmaa/Satakunta

Jan Johansson
jan.johansson@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 088 9222

Joonas Luotonen
joonas.luotonen@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 718 6733

Päijät-Häme

Tero Toivanen
tero.toivanen@nordicsec.fi
GSM +358 44 085 8244

Savon seutu

Jussi Torvinen
jussi.torvinen@nordicsec.fi
GSM +358 (0)44 327 1413

Keski-Suomi

Antti Harjula
antti.harjula@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 702 8335

Pohjois-Pohjanmaa

Kari-Matti Niemisalo
kari-matti.niemisalo@nordicsec.fi
GSM +358 (0)40 766 7369

Pohjois-Karjala

Jesse Miettinen
jesse.miettinen@nordicsec.fi
GSM +358 (0)45 320 7800

Pohjois-Suomi

Kari Knuuti
kari.knuuti@nordicsec.fi
GSM +358 (0)50 447 1595

Helsinki

Tampere

Oulu